WYSYŁKA

Realizacja zamówień odbywa się wyłącznie w dni robocze. Zamówienia wysyłane są w terminie do 4 dni roboczych od momentu wpływu środków na konto bankowe. Zwykle wysyłka złożonych zamówień realizowana jest w ciągu 24 godzin. Wszelkie koszty związane z wysyłką pokrywa Klient.

Koszty związane z wysyłką zagraniczną ustalane są indywidualnie i w całości pokrywane przez Klienta. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Przesyłki krajowe dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej powinny dotrzeć następnego dnia roboczego po dniu ich nadania.

Przesyłki krajowe dostarczane za pośrednictwem Poczty Polskiej powinny zostać dostarczone do 6 dni roboczych w przypadku przesyłek ekonomicznych oraz do 4 dni roboczych w przypadku przesyłek priorytetowych (informacja zgodna z cennikiem Poczty Polskiej).

Przewoźnik Typ przesyłki Koszty dostawy
0-1kg 1-5kg 5-10kg
DHL przesyłka kurierska 18,00 zł 20,00 zł 22,00 zł
0-1kg 1-2kg
Poczta Polska list polecony ekonomiczny 8,30 zł 9,50 zł
Poczta Polska list polecony priorytetowy 11,00 zł 14,50 złPŁATNOŚĆ

Płatności dokonać można:

a) przy odbiorze - w siedzibie firmy

b) poprzez płatność on-line – zapłata realizowana za pośrednictwem serwisu dotpay,

c) za pomocą przekazu lub przelewu bankowego w formie przedpłaty na rachunek sklepu.

Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon. Faktura VAT wystawiana jest na życzenie Klienta, po podaniu wszystkich danych potrzebnych do wystawienia faktury i poinformowania o tym sklepu w zamówieniu.