JAK BYĆ ELEGANCKĄ LATEM?

Monday, July 18 2016

|

Post by Patrycja Gawrońska

|

0 Comment

Skrajne temperatury nie są łaskawe dla stylowych kobiet. Zima zmusza nas do szukania eleganckiej alternatywy dla śniegówców i puchowych kurtek, a w trakcie letnich upałów łatwo popełnić błąd i niepotrzebnie epatować golizną. Do Polski dotarła właśnie pogoda niczym z tropików i przez nabliższe dni, każda z nas chciałaby leżeć na plaży aż do zmiany frontu. W Warszawie, do której właśnie przyjechałam (ależ brakuje mi tu morskiej bryzy!) nie wypada jednak chodzić w kostiumie kąpielowym (po Sopocie zresztą też, ale zdarzają się takie przypadki). Co więc włożyć, aby wyglądać elegancko latem?

JAK BYĆ ELEGANCKĄ LATEM?

1. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na jakość materiałów. Najlepszy będzie jedwab, bo przyjemnie chłodzi nasze ciało. Len, zwłaszcza gruby i sztywny, łatwo się gniecie dlatego warto wybrać taki, który posiada domieszkę innego materiału. Chociaż słowo "wiskoza" nie brzmi najlepiej, to w przypadku upałów sprawdzi się bardzo dobrze. W upalne dni niezastąpione są jedwabne koszule. Teraz ciekawe modele możecie zleźć tutaj i tutaj.

2. Jeśli mamy ochotę włożyć sukienkę, postawmy na model z lat pięćdziesiątych, góra może być przylegająca, a dół mocno rozkloszowany. Idealnie jeśli będzie o fasonie szmizjerki bo dodaję on odrobinę nonszalancji.

3. Jeśli zależy nam na tym, aby elegancko wyglądać latem, lista rzeczy zakazanych jest długa. Na pierwszym miejscu są krótkie szorty, następnie obcisłe rurki (zamieńmy je na te o kroju "boyfriend"), akrylowe bluzki, plastikowe buty (i skarpetki wkładane do baletek!!!), za wysokie szpilki  i obcisłe t-shirty z nadrukami.

Źródło:

http://www.makelifeeasier.pl/moda/jak-byc-elegancka-latem

Related products

Comment 0