Perły - ponadczasowa klasyka

Tuesday, August 23 2016

|

Post by Patrycja Gawrońska

|

0 Comment

Biżuteria z pereł to elegancja, która budzi uznanie największych gwiazd, projektantów i stylistów, niezmiennie jest ikoną marki Coco Chanel, która wyjątkowo przyczyniła się do ukazania piękna i walorów pereł. Biżuteria z pereł pasuje zarówno do efektownych, klasycznych stylizacji, jak również nowoczesnego, minimalistycznego stylu. W każdym sezonie na największych światowych wybiegach pojawiają się perły, zależnie od kolekcji, stanowią główny element stylizacji lub jej szykowne dopełnienie.

Perły - ponadczasowa klasyka

Formę i wielkość biżuterii należy dobrać odpowiednio do swojego charakteru, stylu i garderoby. We współczesnej modzie często stawiamy na połączenia pereł z dodatkowymi elementami, kryształami, kamieniami czy charmsami, które nadają osobisty charakter biżuterii. Wśród kolekcji Perlita znajdziesz ponadczasowe sznury klasycznych pereł, oraz te oprawione w złote kolie, jak również pojedyncze zawieszki ozdobione perełkami.

 

Perły oprawione złotem czy srebrem? To odwieczne pytanie, które zadają sobie nie tylko projektanci i styliści, ale również każda kobieta, która stoi przed zakupem swoich pierwszych pereł. Nie ma jednak dobrej i jednej właściwej odpowiedzi, wszystko zależy przede wszystkim od karnacji i cery z którą ma współgrać biżuteria. Blondynki o jasnej, ciepłej cerze powinny wybierać delikatną biżuterię i perły przyozdobione różowym lub klasycznym złotem. Kobiety o urodzie jesiennej, ciemnej oprawie oczu, mogące poszczycić się rudością na włosach mogą postawić na perły oprawione kolorem miedzianym lub złotym. Szatynki i brunetki mają  ten komfort, że oba kolory pięknie współgrają z ich karnacją, więc mogą wybierać między srebrem a złotem. 

Related products

Comment 0